İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. You Dizisi 2. Sezon 26 Aralık’ta başlıyor

You Dizisi 2. Sezon 26 Aralık’ta başlıyor

Netflix'in Sevilen Dizisi You 2. Sezon Geliyor!

you 2. sezon - netflix 2. sezon

Merakla beklenen Netflix dizisi You 2. sezon için resmi açıklama geldi. You dizisi 2. sezon 26 Aralıkta Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

2018 yılında yayın hayatına giriş yapan you dizisi kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesi toplamayı başardı. Daha çok dram ve gerilim türünde olan bu dizinin yönetmeni Simon filminden tanıdığımız Greg Berlanti ve Supernatural isimli dizinin senaristlerinden biri olan Sera Gamble. Bu yüzden de dizinin daha fazla ilgi çekici hale geldiği söylenebilir.

Bir Amerikan yapımı olan dizi psikolojik gerilim olarak da biliniyor. Bu tarz dizilerin son zamanlarda artış göstermesi netflix you dizisi açısından da oldukça büyük bir avantaja sahip. Bu yüzden dizi çok kısa bir zaman içerisinde geniş bir hayran kitlesine ulaştı diyebiliriz.

You Dizisi 2. Sezon Konusu Nedir?

Şimdilerde birçok kişinin severek takip ettiği you dizisi konusu itibariyle de dikkat çekiyor. Bir kitapçı işletmekte olan Joe isimli genç New Yorklu’dur ve oldukça zekidir. Bir gün kitapçıya uğrayan Beck’e aşık olur ve o günden sonra hayatı tamamen değişir. Beck ile sevgili olabilmek için her şeyi yapmaya hazır olan Joe ilk görüşte aşık olmuştur.

netflix you dizisi - you dizisi konusu

Joe, Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanarak çeşitli yollara başvurur. Ve sonunda bu halleri bir takıntı haline gelmeye başlar. Ancak sonunda tüm çabaları sonuç verir ve Joe, Beck’in sevgilisi olur. Fakat sevgili olsalar bile Joe’nun eski takıntılı hali hala devam eder. Ve artık ikisi için de işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlamıştır.

Önerilen Yazı

Atiye: Netflix’in Yeni Türk Dizisi

You 2. Sezon Oyuncuları Kimlerdir?

Konusu bakımından büyük bir ilgi toplayan dizi aynı zamanda oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Başrol oyuncusu ve Joe karakterine hayat veren kişi, bir zamanlar Gossip Girl dizisinde yer almış penn badgley olarak karşımıza çıkıyor. Beck karakterini canlandıran kişi ise güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Elizabeth Lail.

Bunun haricinde dizide Ambyr Childers Beck’in arkadaşı rolünde yer alıyor. Shay Mitchell, John Stamos, Victoria Pedretti, Jenna Ortega gibi isimler de dizide yer alıyor. Oyuncu kadrosu bakımından da oldukça sağlam olan dizi şimdilik reyting bakımından da üst sıralarda. Bu yüzden izleyiciler diziyi keyifle izlemeye devam ediyor.

You: Yeni Sezon

Daha önce you dizisi oyuncuları hakkında söz etmiştik. Şimdi ise dizinin 2. sezonundan bahsetmek gerekiyor. Yani you 2. sezon da 26 Aralık’ta izleyici ile buluşacak. Yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. En son bölümde Joe Beck’i öldürmüştü. Ve aynı zamanda Joe’nun uzun zamandır kayıplara karışmış olan sevgilisi ortaya çıkmıştı.

netflix you dizi oyuncuları - penn badgley

Oldukça heyecanlı bir yerde sona eren diziyi birçok kişi merakla bekliyor. Yani diyebiliriz ki you dizisi yeni sezon da ilgiyle izlenmeye devam edecek. Çünkü dizinin konusu izleyiciler için oldukça merak uyandırıcı.

Aynı zamanda ilk sezonun da bu kadar izlenmesi ikinci sezonun ilgiyle beklenmesi anlamına geliyor.

You Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak?

26 Aralık’ta izleyici karşısına çıkacak olan dizinin 2. sezonunda neler olacağı merak ediliyor. Dizi son bölümde oldukça heyecanlı bir şekilde bitmişti. Başrol karakterlerden olan Beck, Joe tarafından öldürülmüştü.

İzleyicinin en çok merak ettiği ise dizinin artık Beck olmadan nasıl devam edeceği.

2. sezon çok yakın bir zamanda izleyici karşısına çıkacak. Aralık’ın sonunda birçok kişi You dizisini izlemek için ekran karşısında olacak. Ve merak edilen çok fazla konu var. Bakalım Joe’nun eski sevgilisi için nasıl bir rol düşünüldü? Ve Beck gerçekten de öldü mü?

Tüm bu soruların cevabı 26 Aralık’ta You dizisini severler için açıklanacak. Böylece 2. sezon da izleyiciler için keyifli geçecek gibi duruyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yeniyabancidiziler.com kurucusu. hayat mottosu; “biriktirdiğin değil paylaştığın senindir”.

Yorum Yap