İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Platformu
  3. Netflix Ocak 2020: Yayınlanacak 15 Dizi

Netflix Ocak 2020: Yayınlanacak 15 Dizi

Netflix Ocak 2020 dizi takvimini sizler için hazırladık!

netflix ocak 2020 - yeni yabancı diziler

Netflix yeni yıl ile birlikte pek çok diziye başlamaktadır. Dizilerin yeni sezonlarının gelmesiyle birlikte farklı yeni diziler de 2020 yılında Netflix platformunda yayınlanacaktır. Netflix Ocak 2020 itibariyle listesinde yer alan dizileri seyirciye sunmaktadır.

Netflix Ocak 2020’de bizleri neler bekliyor?

Netflix Ocak 2020 yılı ile birlikte yine birbirinden güzel diziler bizleri bekliyor. Geride bıraktığımız Netflix dolu bir yılın ardından yeni bir yıla geçiş yaparken en çok merak ettiğimiz sorulardan biri de Netflix kütüphanesi 2020’de bizlere neleri sunacak. Netflix, ilk olarak Ocak ayında tam 15 diziyi yayınlayacak. Yayınlayacağı diziler arasında animasyon dizilerde yer almakta. Liste içerisinde 2. sezonu merakla beklenen sex education 2. sezon’da Netflix kütüphanesinde yerini almaya hazırlanıyor. Ocak ayı beklediğimiz gibi en dikkat çekici diziler ile karşımıza çıkacağa benziyor. Hemen aşağıdan listeyi inceleyebilirsiniz.


The Circle: İlk Sezon (1 Ocak)

Netflix platformunda çıkan yeni dizilerden biri The Circle konusu ile ilgi çekicidir. Amerika reality Showlarından biri olan The Circle içerisinde yarışmacılar bulunmaktadır. Sosyal ağ ile birbirleri arasında iletişim kuran yarışmacılar zorlu oyunlar oynamaktadır. Kendilerini verilen görevleri en iyi şekilde tamamlayan sonunda 100.000 doların sahibi oluyor. Bu yeni show netflix Ocak 2020 yılından itibaren gösterimde.


Anne with an A: Final Sezonu (03 Ocak)

Netflix Ocak ayında çıkan dizilerden biri Anne With an A’dir. Babası öldükten sonra hayat mücadelesi veren kızın yaşamını anlatan bir dizidir. Kızın hayatındaki yaşanan olumsuzlukların nasıl bir etki verdiğini konu eden bu dizi yeni yabancı diziler arasında en beğenilen dizilerden biridir.


Titans: 2. Sezon (10 Ocak)

Netflix Ocak 2020 yılından itibaren gösterime giren Titans farklı süper kahramanların maceralarını konu edinmektedir. Gençlik dizisi olan Titans aynı zamanda aksiyon konusunda da başarılı dizilerden biridir.


AJ and the Queen: İlk Sezon (10 Ocak)

Serseri tipli bir genç kızın karavanı ile gezme sırasında yaşadığı maceraları anlatan AJ And The Queen dizisi yeni yabancı diziler listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. İçerisinde pek çok maceranın bulunduğu bu dizi tam anlamıyla gençlik dizisidir.


Grace and Frankie: 6. Sezon (17 Ocak)

Orta yaşlı iki kadının hayatını anlatan bu dizi netflix yeni diziler arasında başarılı dizilerden biridir. Müzikleri, görsel Showları başarılı olan bu dizi eğlenceli olaylar içermektedir. Komedi türünde olan bu dizi izleyenlerin keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır.


Sex Education: 2. Sezon (17 Ocak)

Sex Education, Netflix Ocak 2020 yılında en merakla beklenen dizi. Annesi seks terapisti olan genç çocuğun okulunda seks hakkında terapi yaptığını konu edinen gençlik dizisidir. Cinsel sorunları konu alan bu çocuk bu sorunların çözümleri için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Pek çok arkadaşının problemini gidermesi onu okula popüler biri yapmaktadır.


Saint Saiya: Knight of The Zodiac: 2. Sezon (23 Ocak)

Antik çağda yaşayan gençlerin bir grup oluşturarak bilgeleri ve tanrıçaları korumalarını anlatan bir dizidir. Tanrıça Athena için hayatları pahasına korumalık yapan bu gençler insanlığı yok etmek isteyenlere karşı savaşmaktadır.


Chilling Adventures of Sabrina: 3. Sezon (24 Ocak)

Yeni nesil Sabrina dizisi olan Chilling Adventures of Sabrina, insanlık ve büyücülük konusunda iki farklı okuldan ders almaktadır. Ailesi büyücü olan Sabrina iki toplum arasında köprü görevi görmektedir. Bu durum onun çeşitli sorunlar ile karşı karşıya gelmesine neden olmaktadır.


The Stranger: İlk Sezon (30 Ocak)

Evli ve mutlu olan bir çiftin, arkadaşlarının düğününe katıldıktan sonra otele dönmeleri ile başlarına gelen olayları anlatan bir dizidir. Kalmak için gittikleri yazlık evde 3 kişiyle karşılaşan çiftin başına felaket olaylar gelmektedir. Gerilimin yüksek olduğu bu dizi Ocak itibariyle Netflix’te yer almaktadır.


BoJack Horseman: 6. Sezon (31 Ocak)

1990 yılının popüler dizilerinden biri olan Bojack Horseman yeni çekimleri ile seyirciye sunulmuştur. Animasyon yapıt olan bu dizi Bojack adlı karakterin hayatında yaşadığı olayları anlatmaktadır. Eğlencenin ve komedinin yüksek olduğu bu dizi gençlik dizileri arasındadır.


Ragnarok: İlk Sezon (31 Ocak)

Norveç’te bir kasaba yaşanan doğal felaketleri anlatan netflix yeni diziler listesindeki bir dizidir. Bir anda doğal felaketlerin yaşanması bu kasabada yaşayan kişiler için sıkıntı yaratmaktadır. Kıyametin kopmasını önlemek adına çeşitli olaylara karışan halk, doğal afetlere karşı savaşmaktadır.


Dracula (Çok yakında)

Vampir dizilerinden biri olan Dracula konusu aşk olan bir dizidir. Vampirlerin insanlar ile yaşamını anlatan bu dizi kendilerine haksızlık eden kişilere karşı intikam almak isteyen vampirleri anlatmaktadır. Ölen eşine benzettiği başka bir kadına aşık olan ana karakterin yaşamını konu almaktadır.


Saint Seiya: Knight of The Zodiac – 2.Kısım (23 Ocak)

Yeni sezonu ile heyecanı arttıran Knight of The Zodiac, Tanrıçaları koruma pahasına kendi canlarını ortaya koyan bir grup gencin yaşamını konu edinmektedir. Dış savaşların devam ettiği 2. Kısımda heyecan giderek artmaktadır.


Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı: 1. Sezon (14 Ocak)

Mutantları konu alan bu dizi Netflix’in en merak edilen konularından biridir. Mutantların kendi aralarındaki savaşı ve kendilerine açılan savaşları konu edinen bir dizidir.


Go! Go! Cory Carson: 1. Sezon (4 Ocak)

Arabaların yer aldığı bu dizi çocuklar için çıkarılan animasyon dizilerinden biridir. Çocuk arabalar her bölümde farklı maceralar peşinde koşmaktadır. Bu maceralar, sonunda eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yeniyabancidiziler.com kurucusu. hayat mottosu; “biriktirdiğin değil paylaştığın senindir”.

Yorum Yap