İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Platformu
  3. Netflix Nisan 2020: Yayınlanacak Yeni İçerikler

Netflix Nisan 2020: Yayınlanacak Yeni İçerikler

Netflix Nisan 2020'de yayınlanacak yeni içerikleri sizler için hazırladık!

netflix nisan 2020

Netflix her geçen gün yelpazesini genişletiyor. Her ay portala yeni yabancı diziler ekleniyor. Netflix nisan 2020 listesi de bir hayli kabarık. Netflix nisan listesinde pek çok yeni yabancı diziler ve filmler Netflix ailesine dâhil oluyor. İşte Netflix portalında Netflix Nisan 2020 tarihinde izleyeceklerimizin bir listesi…


La Casa de Papel: 4.Sezon

la casa de papel 4. sezon

Tüm dünyanın merakla beklediği Netflix orijinal dizisi La Casa de Papel Netflix nisan listesinde hayranlarının yüzünü güldürdü. Netflix yeni diziler üretmeye devam ederken kült dizilerini de sürdürüyor.

La Casa de Papel 4. Sezon hakkında daha önce şu yazımızda, merak edilen bazı soruların cevaplarını vermiştik. (4. sezonda bizleri neler bekliyor? Yeni sezon kadrosunda kimler var? Berlin olacak mı?)
4. sezonuyla Netflix portalında izlenecek dizide Profesör karakterinin planı açığa çıkmıştı. Başı dertte Profesör ve arkadaşları bu problemleri çözmenin bir yolunu bulmak zorunda…


After Life: 2.Sezon

After Life: 2.Sezon

Bir diğer Netflix nisan müjdesi de After Life. Tony eşini kaybettiğinden beri hayatın tadını alamıyordu. Ne çevresiyle ne de işiyle arası iyi olan Tony’nin başından geçenleri anlatan Netflix dizisinde hayranlar 2. sezonu merakla bekliyodu. Tony bu kez işini de kaybedebilir. Artık tutunacak dalı kalmayan bu bahtsız adam kentteki tek yerel ve amatör tiyatro grubu ile yetinebilecek midir?


La Casa de las Flores 3. Sezon

La Casa de las Flores 3. Sezon

Karakomedi sevenleri ekran başına kitleyen bu Netflix yapımı 3. sezonuyla Netflix nisan programında hayranlarını sevindiriyor. Eleştirmenlere göre en komik sezon başlıyor ve La Casa de las Flores’in hayran kitlesi bu sene ikiye katlanacak!


Aşk 101 (Yerli Dizi)

Aşk 101 (Yerli Dizi)

Çekimleri 2019 yılının yaz aylarında başlayan Aşk 101 tamamlandı.

Netflix yeni diziler arasında yer alan dizide 90’lı yıllarda geçen ve ilerleyen bölümlerde günümüze kadar uzanan bir hikâye anlatılıyor. Aşkı keşfeden bu öğrenciler okuldaki eğitimlerini sürdürmek için en sevdikleri öğretmenlerinin gidişini engellemek zorundadır… Netflix yeni diziler arasında en iddialılarından biri olan Aşk 101 yeni yabancı diziler listesinde yurt dışında da gösteriliyor.


Nailed it: 4.Sezon

Nailed it: 4.Sezon

Gırtlağına düşkün olanlar ve eğlenceyi sevenler için bu orijinal Netflix ürünü Türkiye’deki Yemekteyiz yarışmasının son derece kaliteli versiyonu. Eğer hayatınızda görmediğiniz yemeklerin nasıl yapıldığını öğrenmek ve kargaşa dolu bu programla biraz kafa dağıtmak istiyorsanız ekran başına. Nailed it 4. sezonuyla Netflix nisan programında yerini almış bulunuyor.


Brews Brothers (Film)

Bira tutkunu iki kardeşi konu alan bu film Netflix Nisan 2020 listesine damga vuracağa benziyor. yeni yabancı diziler iddiasının yanında filmleriyle de dikkat çeken nisan ayında kendi birasını kendi yapan insanların sayılarının hayli arttığı günümüzde bu iki kardeşin başından geçenler epey izleneceğe benziyor. Ancak kardeşlerin ailesel sorunlarına pek takılmamak gerekiyor.


The Midnight Gospel (Animasyon)

Animasyon sevenler için de Netflix Nisan 2020 dopdolu. Netflix yeni diziler arasında yer alan ve Bilimkurgu ile mizahı birleştiren bu dizi hayatın anlamını arayan bir adamın maceralarını konu ediniyor. Otostopçunun Galaksi Rehberi’ni izleyen ya da okuyanlarınız için tatmin edici bir içerik olabilir.


Absürt Gezegen (Belgesel)

Belgesel sevenler için eğlenceli bir deneyim olabilecek bir yapım. Netflix Nisan 2020 listesine birinci hafta girecek yapımda daha önce hiç görmediğiniz hayvanların hiç bilmediğiniz alışkanlıklarına tanık olacaksınız. Netflix yeni diziler arasında kattığı bu yapım için iddialı.


netflix nisan 2020

Ve Dahası…

Ana hatlarıyla liste böyle ancak bitmedi. Netflix Nisan 2020 listesinde daha pek çok yeni yabancı diziler ve filmler yer alıyor. Bu yeni yabancı diziler fihristinin Netflix Nisan 2020 tarihindeki kalan kısmını şu şekilde sıralayabiliriz: Extractvion, Dangerous Lies, Masumiyet Dosyaları, Cinayetten Affa: Cyntoia Brown’un Hikâyesi…

Türk Yapımlar Artacak

Öte yandan Netflix yeni diziler arasına katacağı yapımlar arasında yeni yabancı diziler programının yanı sıra Türk yapımlara da yer vereceği gelen bilgiler arasında. Daha çok orijinal Türk Netflix dizi ve filmi yapacağını söyleyen Netflix yetkililerinin hangi oyuncularla nasıl projelere imza atacağı şimdilik belirsiz. Sosyal medyada gezinen bir bilgiye göre Mehmet Ali Çatal’ın Her Şey Yokunda isimli yeraltı romanının filme aktarılması muhtemel.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yeniyabancidiziler.com kurucusu. hayat mottosu; “biriktirdiğin değil paylaştığın senindir”.

Yorum Yap